MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11738307
nr 1173 8307
Byrå
Gustaviansk stil, stenskiva, intarsia, längd: 92 cm, djup: 49 cm, höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 april 2018
kl 19:03:12
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Den Gustavianska stilen